پنل روز شمار
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت
تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
5 اسفند 1394
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
5 اسفند 1394
آخرین مهلت ثبت نام
23 تیر 1395
آخرین مهلت ارسال مقاله
23 تیر 1395
تاریخ برگزاری
24تیرماه 95

خبرگزاری فارس: 110 پژوهشگر در کنفرانس ملی ربات‌های پروازی شرکت کردند/ رونمایی از پهباد روهام در حاشیه کنفرانس ....

29 تیر 1395

 

دبیر نخستین همایش ملی ربات‌های پروازی:

 

110 پژوهشگر در کنفرانس ملی ربات‌های پروازی شرکت کردند/ رونمایی از پهباد روهام در حاشیه کنفرانس

خبرگزاری فارس: 110 پژوهشگر در کنفرانس ملی ربات‌های پروازی شرکت کردند/ رونمایی از پهباد روهام در حاشیه کنفرانس

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، امین بزازی ظهر امروز در نخستین کنفرانس ربات‌های پروازی اظهار کرد: این کنفرانس در نوع خود برای نخستین بار برگزار می شود و به طور قطع تاثیر بالایی در افزایش تبادل دانش و دستاوردها بین جامعه دانشگاهی خواهد داشت.

وی ادامه داد: حمایت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت، گلستان، نوشیروانی بابل و نهادهایی همانند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نشان از ارزش و اهمیت این کنفرانس است.

دبیر نخستین همایش ملی ربات‌های پروازی تصریح کرد: از زمان آغاز فرآیند دریافت مقالات 110 پژوهشگر آثار خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال کردند که پس از پالایش‌های انجام شده 55 مقاله امروز ارائه می‌شود.

بزازی با بیان اینکه در مراسم اختتامیه امروز پنج مقاله برتر معرفی می‌شود که به طور حتم در عرصه عمل از این مقالات استفاده خواهد شد، افزود: در این کنفرانس پژوهشگرانی از گیلان، بوشهر، ایلام، تبریز، اصفهان، اهواز و دیگر استان‌های کشور آثار خود را ارائه می‌کنند.

رونمایی از پهباد روهام ساخت اساتید و دانشجویان موسسه میرداماد

وی تاکید کرد: این کنفرانس ملی به میزبانی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی غیردولتی میرداماد گرگان برگزار شده که در عرصه عمل ساخت ربات‌های پروازی،امروز پهباد روهام ساخت اساتید و دانشجویان این موسسه رونمایی خواهد شد.

دبیر نخستین همایش ملی ربات‌های پروازی گفت: ساخت این پهباد دو سال زمان را صرف کرد که در مجموع با تلاش تیم ساخت این پهباد آخرین آزمایش‌های لازم انجام شد و امروز این پهباد رونمایی خواهد شد.

بزازی در پایان ابراز کرد: همچنین کارگاه آموزشی ساخت ربات‌های پروازی در حاشیه این کنفرانس ملی برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند در این کارگاه شرکت کنند.


951
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
ثبت نام - ارسال مقاله
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در پرتال ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


پوستر همایش
تماس با ما

017-32249473

داخلی - 28 

017-32249473

داخلی - 0

info@fro2016.ir

استان گلستان - گرگان - میدان ولیعصر(عج)  - خیابان ولیعصر (عج) - جنب عدالت 4  - موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی میرداماد گرگان - کد پستی : 53989-49166

موسسه آموزش عالی میرداماد گرگان